Primary image for For COPAL F412R-24MB-20 DC 24V 40*40*12mm Inverter Cooling fan 2Pin
Item image 1
Item image 2
For COPAL F412R-24MB-20 DC 24V 40*40*12mm Inverter Cooling fan 2Pin
Ships from China Cn
Shipping options
Seller handling time is 10 business days Details
Ships from China Cn
Offer policy
OBO - Seller accepts offers on this item. Details
Purchase protection
Payment options
PayPal accepted
PayPal Credit accepted
Venmo accepted
PayPal, MasterCard, Visa, Discover, and American Express accepted
Maestro accepted
Amazon Pay accepted
Nuvei accepted
Shipping options
Offer policy
Purchase protection
Payment options
PayPal accepted
PayPal Credit accepted
Venmo accepted
Maestro accepted
Amazon Pay accepted
Nuvei accepted
Item traits
Category:
Other
Quantity Available:
10 in stock
Condition:
UPC:
Does not apply
Brand:
Unbranded/Generic
MPN:
Does Not Apply
Country/Region of Manufacture:
China
Type:
Fan Controller
Fan Diameter:
40 mm
Material:
Plastic
Listing details
Shipping discount:
No combined shipping offered
Posted for sale:
More than a week ago
Item number:
Item description
For COPAL F412R-24MB-20 DC 24V 40*40*12mm Inverter Cooling fan 2Pin Items Description: Model: F412R-24MB-20 Package: Cooling fan * 1 Shipping Policy: Item will be shipped within 1-5 working days after full payment is received Economy Shipping: 15-50 business days Standard Shipping: 10-35 business days Expedited Shipping: 3-7 business days Note: Average delivery time for reference only, actual time varies for different countries and related to uncontrollable factors such as weather weather / custom and holidays. Terms of Sale: - 30 Days Free Return and Money Back - If you are not satisfied with your purchase, you can return the item with original packaging back to us for full refund, not any re-stock fee, the return cost should be paid by buyer. - If you receive any wrong items, or damage during the transportation or defect items, we will accept the return and pay the return freight, Please noted that the return cost should be prepaid by buyer, we will issue the refund of return cost to buyer after inspecting the faulty item. - Please kindly contact us before return, our representatives will send you the detailed return instruction. - The guarantee will be only for the cost of the item, we will not responsible for installation or other fees like labor expenses, towing expenses, additional repair expenses or other related expenses. Customer Service: Contact us if you have a complaint, or plan to leave us a negative or neutral feedback, please contact us and we will be glad to help solve the problem. We reply your message within 24 hours, thank you!